Festiwal Wszystkie Strony Świata wystartował | Wszystkie Strony Świata

Festiwal Wszystkie Strony Świata wystartował

10 | 11 | 2021

Puławski Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata to bez wątpienia festiwal rozmaitych kultur i  różnorodnych tradycji. Tu przeplata się muzyczna klasyka z awangardową nowoczesnością, tu bez wątpienia słychać wpływ historii na współczesność, tu wreszcie kompozytorzy i artyści  z różnych stron Polski spotykają się w jednym, wspólnym celu: by wzbudzić emocje i poruszyć serca dzięki muzyce. 
 
 

W środowym koncercie otwarcia wystąpi Przybył. To autorski projekt gitarzysty i autora piosenek Sławomira Przybyła. Artysta wydał przed dwoma laty debiutancki album „Megafon”, na którym znalazł się m.in. napisany wspólnie z legendą argentyńskiego tanga Danielem Melingo utwór „Gdy miasto wita ciemność”. Muzyka zespołu to oryginalne połączenie piosenki autorskiej, jazzu, rocka oraz bluesa.

 
Sławomir Przybył swój romans z muzyką zaczął bardzo wcześnie. Przez pierwsze lata działalności związany był z poznańską alternatywną sceną hip-hopową. Potem przyszedł czas na nowe projekty i oczywiście wyróżnienia. Na Festiwalu Fama 2017 w Świnoujściu projekt PRZYBYŁ otrzymał Nagrodę Tryton dla największej osobowości artystycznej. Z pewnością tę osobowość dostrzegą także uczestnicy Festiwalu.
 
Jak żadne inne wydarzenie „Wszystkie Strony Świata” poszerzają muzyczne horyzonty i inspirują do samodzielnych poszukiwań – podkreśla Piotr Maj, Prezydent Puław, gospodarza wydarzenia. 
 

Sprzedaż biletów i karnetów odbywać się będzie w kasie POK „Dom Chemika”.Bilet na koncert (w cenie 30 zł) oraz karnet na wszystkie koncerty (w cenie 100 zł) do nabycia w kasie – dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 81 458 67 21.

Bilety będzie można kupić w godzinach otwarcia kasy (poniedziałek 9.00-17.00, wtorek-piątek 10.00-16.00), na godzinę przed każdym koncertem oraz przez portal Biletyna.pl