Dziękujemy! | Wszystkie Strony Świata

Dziękujemy!

11 | 11 | 2019

07 Wszystkie Strony Świata, Foto © Kamila Mazurkiewicz-Osiak

Już po raz dziesiąty Puławy zamieniły się w muzyczną stolicę lubelszczyzny. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny program pokazał Państwu różnorodność gatunkową i zaprosił do podróży po muzycznych stronach świata — przez style i epoki.

Dokładnie pięć lat temu, kiedy byliśmy na półmetku dotychczasowych edycji Festiwalu, jego Dyrektor Artystyczny powiedział: „Puławy to miejsce, w którym Wisła wyznacza magiczną granicę dawnego limesu karolińskiego i fascynującego świata Rusi i kultury wschodniej. To mosty, te mentalne i całkiem realne, pomiędzy narodami a ich kulturą muzyczną, bardzo indywidualną, a jednocześnie naszą, wspólną”. Mamy nadzieję, że Puławski Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata również oddał magię tego pięknego miasta.

Dziękujemy, że także w tym roku byliście Państwo z nami. Staramy się kontynuować tradycje artystyczne i muzyczne Puław poprzez organizację naszego Festiwalu. Bez Państwa obecności nie byłoby to możliwe.

Dziękujemy także za dofinansowanie Miasta Puławy, które rok rocznie wspiera to muzyczne przedsięwzięcie. Bez tak znakomitego partnera, który propaguje kulturę i sztukę w swoim regionie, nie moglibyśmy wspólnie świętować jubileuszowej edycji Festiwalu. Do zobaczenia za rok!